INVISALIGN – niewidoczny aparat ortodontyczny czyli aparat na zęby

INVISALIGN – niewidoczny aparat ortodontyczny czyli aparat na zęby
INVISALIGN – niewidoczny aparat ortodontyczny czyli aparat na zęby

Zdrowy i piękny uśmiech jest marzeniem każdego z nas. Kiedy się zastanowić głębiej, dochodzimy do wniosku, że korekta uzębienia pozwala nam zrobić coś dla siebie, aby być jeszcze bardziej… sobą. Co w sytuacji, kiedy ze względu na pracę nie możemy sobie pozwolić na typowego „druciaka”? Istnieje wiele metod ukrycia naszego aparatu. Można zdecydować się na kosmetyczny standardowy aparat ortodontyczny, aparat językowy lub system przezroczystych szyn – nakładek.

Invisalign to system wymiennych alignerów, które są wykonywane indywidualnie dla twoich zębów. Przezroczysty aparat na zęby można zdjąć w każdej chwili – przed ważnym spotkaniem biznesowym lub randką. Każdy aligner wymieniamy co dwa tygodnie, a zęby stopniowo przesuwają się we właściwe miejsce – dzień po dniu i milimetr po milimetrze. Obecnie struktura szyn pozwala na wymianę nakładek raz w tygodniu, jeśli Pacjent odczuwa komfort w ich noszeniu.

Aparat na zęby Wrocław

Z zasady koszt leczenia Invisalign jest porównywalny do leczenia tradycyjnym aparatem stałym samoligaturującym w wersji estetycznej, jedynie koszt leczenia rozłożony jest inaczej. Przeważnie ceny kształtują się na poziomie od 8000 do 18000zł za całość leczenia, jednak aby poznać konkretny koszt leczenia w Twoim przypadku, należy skontaktować się z licencjonowanym lekarzem systemu Invisalign.  Idealne rozwiązanie – aparat ortodontyczny Invisalign.