Anna Paradowska-Stolarz

Zespół najlepszych specjalistów
Anna Paradowska

Dr n med Anna Paradowska-Stolarz

Biografia

W roku 2007 ukończyłam Akademię Medyczną we Wrocławiu z wyróżnieniem. Po stażu stomatologicznym rozpoczęłam tam pracę jako nauczyciel akademicki w Katedrze i Zakładzie Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, gdzie pracuję do dzisiaj.

Uczestniczę w licznych szkoleniach ortodontycznych. W czerwcu 2013 roku obroniłam pracę doktorską z dziedziny ortodoncji, zdając wszystkie egzaminy na oceny bardzo dobre. W 2014 roku uzyskałam dyplom specjalisty w dziedzinie ortodoncji, zdając egzamin przed Ogólnopolską Komisją. Specjalizuję się w leczeniu aparatami stałymi. Ponadto jestem licencjonowanym lekarzem systemu Invisalign.

Uzyskane tytuły

Uzyskany tytuł dr n med Anna Paradowska-Stolarz

Ukończenie edukacji na Akademi Medycznej we Wrocławiu z wyróżnieniem i uzyskanie tytułu dr n med.

Nagroda dla najlepszego studenta

Uzyskanie nagrody dla najlepszego studenta za wyróżniające wyniki uzyskane w toku nauczania akademickiego.

specjalizacje

Leczenie aparatami stałymi
0
Licencjonowany lekarz systemu Invisalign
0
Przygotowanie do leczenia protetycznego
0
Leczenie wady zgryzu
0

Edukacja

2014

Uzyskany tytuł specjalisty w dziedzinie ortodoncja

2013

Czerwiec uzyskany tytuł dr n med Anna Paradowska-Stolarz

2008

Ukończony staż podyplomowy w
Stomatologicznym Centrum Transferu Technologii

2007

Ukończone studia na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Co mówią o nas pacjenci

Właśnie zakończyłam leczenie u Doktor Ani, efekt jest dużo lepszy, niż się spodziewałam! To zasługa ogromnej wiedzy i doświadczenia Pani Doktor. Na wizytach jest zawsze super atmosfera, na luzie, Pani Doktor zawsze zrozumiale odpowiadała na moje pytania. Jest miła, uśmiechnięta i wyrozumiała. Szczerze polecam!
Aga S.
Serdecznie polecam Panią Doktor. Byłam jej pacjentką przez 3 lata, obecnie skończyłam leczenie. Efekt jest fantastyczny. Pani Doktor jest bardzo profesjonalna, posiada dużą wiedzę, zawsze chętnie wszystko tłumaczy pacjentowi. Wizyty przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Pani Doktor jest zawsze uprzejma i uśmiechnięta. Polecam Panią Doktor wszystkim, którzy marzą o pięknym i prostym uśmiechu 🙂
Alicja S.
Super pani Doktor, jestem po dwóch wizytach u dr Paradowskiej i muszę przyznać, że takiego podejścia do mojego leczenia oczekiwałem. Doktor nie spieszy się, spokojnie omawia plan leczenia z pacjentem, pokazuje to na takich specjalnych modelach moich zębów. Strasznie się cieszę, że trafiłem z polecenia do pani doktor, bo wiem, że oddałem się w najlepsze ręcę.
Adam S.
Serdecznie polecam – przesympatyczna Pani Doktor z super podejsciem, lubi swoja pracę, posiada również dużą wiedzę. Poza tym wizyty kontrolne są zawsze w dogodnych terminach, proponowane są najlepsze rozwiązania, niektóre może trochę droższe, ale zawsze wyjaśnione dlaczego tak jest. Pozdrawiam i dziękuję cę.
Marcin