Katarzyna Jabłecka

Zespół najlepszych specjalistów
Katarzyna Jabłecka

Asystentka Stom. Katarzyna Jabłecka

Biografia

Od 3 lat dyplomowana higienistka stomatologiczna.  W pracy największą uwagę przywiązuje do komfortu zarówno pacjenta jak i lekarza, tak aby każda wizyta przebiegała sprawnie a pacjent uwierzył, że wizyta u stomatologa może być przyjemna. Podczas zabiegów higienizacyjnych jestem dokładna i delikatna, aby każdy zabieg był jak najbardziej efektywny a pacjenci wiedzieli jak postępować aby utrzymać idealną higienę jamy ustnej. Prywatnie świeżo upieczona mama i wielbicielka wszelkiego rodzaju rękodzieła.

Uzyskane tytuły

Zdobycie dyplomu zawodowego

Zdobycie dyplomu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie higienistka stomatologiczna.

Dylom „Stomatologia mikroskopowa”

Dyplom ukończenia kursu „Stomatologia mikroskopowa-szkolenie podstawowe”

specjalizacje

Wykonywanie zabiegów higienizacyjnych (skaling, piaskowanie) oraz wybielania.
0
Asystowanie na 4 ręce podczas zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej, pedodoncji.
0
Asystowanie na 4 ręce podczas zabiegów z zakresu protetyki, endodoncji oraz ortodoncji.
0
Wykonywanie zdjęć pantomograficznych, cefalometrycznych oraz małoobrazkowych.
0

Edukacja

2014

Ukończenie Policealnej Szkoły Medycznej we Wrocławiu na kierunku higienistka stomatologiczna

2010

Uzyskanie tytułu licencjata z kierunku Pedagogika- kształcenie zintegrowane
i edukacja przedszkolna na Uniwersytecie Wrocławskim.

2007

Ukończenie Liceum Ogólnokształcącego w Strzelcach Opolskich.

Co mówią o nas pacjenci

Właśnie zakończyłam leczenie u Doktor Ani, efekt jest dużo lepszy, niż się spodziewałam! To zasługa ogromnej wiedzy i doświadczenia Pani Doktor. Na wizytach jest zawsze super atmosfera, na luzie, Pani Doktor zawsze zrozumiale odpowiadała na moje pytania. Jest miła, uśmiechnięta i wyrozumiała. Szczerze polecam!
Aga S.
Serdecznie polecam Panią Doktor. Byłam jej pacjentką przez 3 lata, obecnie skończyłam leczenie. Efekt jest fantastyczny. Pani Doktor jest bardzo profesjonalna, posiada dużą wiedzę, zawsze chętnie wszystko tłumaczy pacjentowi. Wizyty przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Pani Doktor jest zawsze uprzejma i uśmiechnięta. Polecam Panią Doktor wszystkim, którzy marzą o pięknym i prostym uśmiechu 🙂
Alicja S.
Super pani Doktor, jestem po dwóch wizytach u dr Paradowskiej i muszę przyznać, że takiego podejścia do mojego leczenia oczekiwałem. Doktor nie spieszy się, spokojnie omawia plan leczenia z pacjentem, pokazuje to na takich specjalnych modelach moich zębów. Strasznie się cieszę, że trafiłem z polecenia do pani doktor, bo wiem, że oddałem się w najlepsze ręcę.
Adam S.
Serdecznie polecam – przesympatyczna Pani Doktor z super podejsciem, lubi swoja pracę, posiada również dużą wiedzę. Poza tym wizyty kontrolne są zawsze w dogodnych terminach, proponowane są najlepsze rozwiązania, niektóre może trochę droższe, ale zawsze wyjaśnione dlaczego tak jest. Pozdrawiam i dziękuję cę.
Marcin